Projektowanie stron internetowych

Głównym filarem działalności naszej firmy jest tworzenie stron www w pełni funkcjonalnych, atrakcyjnych i nowoczesnych w oparciu o najnowsze technologie (RWD, strony mobilne) i trendy w projektowaniu stron internetowych. Opieramy je na stabilnym, sprawdzonym systemie CMS umożliwiającym w nieskomplikowany sposób samodzielne zarządzanie treścią witryny internetowej.

Strona internetowa, to najpopularniejsze narzędzie marketingu interaktywnego. Dostarcza wszelkich niezbędnych informacji na temat firmy, jej działalności oraz oferowanych przez nią produktów lub usług.

Dobrze zaprojektowana i wykonana, znajdująca się na wysokiej pozycji w wyszukiwaniach strona www, podnosi prestiż firmy. Daje znaczną przewagę nad konkurencją i przyczynia się do zwiększenia zainteresowania potencjalnych klientów, a co za tym idzie – zwielokrotnienia zysków i rynkowego sukcesu firmy.

Przy projektowaniu i realizacji stron www szczególną uwagę zwracamy na:

Mobilność strony – budujemy je w oparciu o RWD (Response Web Design), gwarantuje to poprawne funkcjonowanie zarówno na komputerach typu desktop jak i urządzeniach mobilnych takich jak tablety, smartfony itp.


Optymalizację pod kątem wyszukiwarek – poprawna budowa strony www, użyte ciekawe i aktualne teksty z odpowiednimi słowami kluczowymi, wewnętrzne linkowanie – to wszystko pozwala na rozwinięcie możliwości w pozycjonowaniu strony internetowej,


Funkcjonalny system zarządzania treścią (CMS),


Estetyczne i efektowne wykonanie – nasi graficy zaprojektują stronę www tak, aby była wyjątkowa, przejrzysta oraz idealnie dostosowana do Twojej firmy.


Funkcja

Kluczem do udanej prezentacji swoich produktów lub usług online jest wiarygodny, funkcjonalny i innowacyjny projekt strony internetowej. Projektowanie stron internetowych to pojawienie się Twojej firmy w oknie rynku na świat konsumentów. Ten wygląd musi utworzyć połączenie z każdym użytkownikiem w ciągu pięciu sekund lub krócej.

Narzędzie

Projektowanie stron internetowych, jedno z najważniejszych narzędzi na dzisiejszym nowym rynku, jest w stanie przekształcić użytkowników w klientów w ciągu dziewięćdziesięciu sekund. Niezależnie od tego, czy jesteś małą czy średnią firmą skuteczna usługa projektowania stron internetowych pomaga klientom dłużej odwiedzać Twoją witrynę i zachęcić ich do uzyskania dodatkowych informacji.

Wizerunek

Ogólny projekt strony internetowej daje widzom wyobrażenie o wizerunku, który firma chce przedstawić. Innowacyjne czynniki projektowania stron internetowych, takie jak paleta kolorów, a treści multimedialne – w tym osadzone pliki audio / wideo – reprezentują i wpływają na to, jak uczciwość, wiarygodność i kompetencje są postrzegane podczas pierwszej kontroli

Strony WWW w Systemie Zarządzania Treścią (CMS) WORDPRESS

Dlaczego WordPress?

Ponieważ 30% stron internetowych korzysta z WordPress, WordPress ma największą społeczność programistów. Oznacza to, że zostały już opracowane narzędzia i wtyczki, które można łatwo zintegrować z witryną. Uważamy, że CMS typu open source, taki jak WordPress, jest lepszą opcją niż CMS zastrzeżony. CMS o otwartym kodzie źródłowym oznacza, że ie musisz polegać na jednej agencji lub freelancerze przy aktualizacjach strony. WordPress pozwala Twojej firmie działać bez obciążeń.

Cechy charakterystyczne dla systemu CMS WordPress:

– Intuicyjny i przyjazny panel zarządzania


– Nieograniczone możliwości rozbudowy i modyfikacji funkcjonalności


– Możliwość zastosowania w prostych i bardzo skomplikowanych projektach


– Integracja z serwisami społecznościowymi


– Ogromna ilość wtyczek, motywów, rozszerzeń


– Wsparcie techniczne


– Przyjazny dla SEO


Więcej przyjemności = więcej klientów.
Czas na przeprojektowanie?
Stańmy się wizjonerem.