Pozycjonowanie stron internetowych
SEO

Pozycjonowanie stron internetowych to działania mające na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony w wyszukiwarce na konkretne frazy kluczowe wyprzedzając strony konkurencyjne.

Search Engine Optimization (SEO) to proces, w którym wyszukiwarki mogą lokalizować, indeksować i wyświetlać Twoją witrynę osobom szukającym produktów lub usług oferowanych przez Twoją firmę. Promując swoje działania marketingowe online w zakresie wyszukiwarek i pomagając im znaleźć, skategoryzować i uszeregować Twoją witrynę internetową , umieścisz swoją firmę przed konkurencją.

SEO wykorzystuje kombinację elementów zarówno na stronach witryny, jak i poza nią, aby poprawić widoczność witryny, uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach i zwiększyć ukierunkowany ruch w witrynie.

SEO - proces długotrwały

Pozycjonowanie stron internetowych nie jest działaniem jednorazowym, to długotrwały proces, który musi być ciągle podtrzymywany. Wymaga ciągłej pracy nad zawartością strony www, analizy strony internetowej pod kątem funkcjonalności i użyteczności oraz czytelności dla robotów wyszukiwarek w tym przede wszystkim Google.

Podstawowe korzyści wynikające z prawidłowego pozycjonowania stron www

znaczący wzrost oglądalności strony www


kreowanie pozytywnego wizerunku firmy


zwiększenie ilości klientów


zwielokrotnienie zysków firmy


SEO pomaga skupić się na treści witryny, a to oznacza większy ruch , więcej klientów i większą sprzedaż